نرم افزار رستوران ، نرم افزار فست فود ، نرم افزار کافی شاپ ، سپند

شرکت سامان داده پرداز سپند ، با هدف طراحی و تولید انواع سیستم های اتوماسیون رستورانی جهت افزایش سرعت و دقت و کاهش هزینه های اماکن غذایی در سال 1382 پایه گذاری و تاسیس گردید و به عنوان اولین ارائه دهنده ساده ترین نرم افزار جامع رستورانی در کشور فعالیت خود را آغاز نمود .
این شرکت با بررسی مداوم و تحلیل نحوه ¬ی عملکرد انواع اماکن غذایی ، به عنوان یک مشاور در امر طراحی ، اجرا و انتخاب یک فرآیند بهینه همسو با نیاز مجموعه شما به فعالیت پرداخته و سعی دارد با ارائه نرم افزارهای پیشرفته و به روز ، امنیت، سهولت، یکپارچگی، پایداری، انعطاف پذیری ، مدیریت و نظارت متمرکز را به ارمغان آورده و قدرت شما را در امر مدیریت رستوران را افزایش دهد .

 

 

                                                                                                                                                                                                 
توانایی :
ما به پشتوانه سالها فعالیت در تولید نرم افزار رستورانی ، توانایی ارائه انواع راه حل های نرم افزاری ، جهت بهبود عملکرد مجموعه شما و در نهایت موفقیت کسب و کارتان را داریم .
  خلاقیت :
با به دست آوردن و جمع آوری اطلاعات از نیازهای بازار و همینطور صنعت در حال رشد و توسعه رستوران داری در ایران ، همواره جدیدترین و بروز ترین نرم افزارها را طراحی و تولید می نماییم .

 

 

                 ماموریت ما :
هنگامی که سپند تاسیس شد ، ما تنها یک رسالت در ذهن داشتیم و آن ماموریت توسعهی ، نرم افزاری ساده و آسان و در عین حال کارآمد ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه برای استفاده انواع اماکن غذایی بود که بتواند قدرت مدیریت ، مدیران مجموعه را افزایش دهد .

 

 

محصولات ما :
در حال حاضر سپند 3 نوع محصول اصلی بر پایه صندوق های فروش رستورانی ارائه می دهد که کاربران می توانند بسته به نیاز مجموعه خود یکی از آنها را انتخاب نموده و از امکانات آن بهره مند شوند و در هر زمان که مایل باشند می توانند به راحتی محصول خریداری نموده خود را به نسخه های بالاتر ارتقا دهند .
همچنین در صورت داشتن یکی از محصولات اصلی سپند ، کاربران می توانند به راحتی از ماژول های سپند نیز استفاده نمایند ،که اکثر آنها به صورت اپلیکیشن و قابل نصب بر روی گوشی های موبایل و تبلت می باشند .

 

  تیم برنامه نویسی :
تیم توسعه نرم افزاری ما از استعدادهای مختلفی جهت تولید نرم افزارهای بروز ، برخوردار می باشند که از جمله ی آنها : C# , .NET Framework , SQL Server 2008/2012 , WPF , WCF , Android , iOS و بسیاری دیگر از آخرین فن آوری های روز دنیا می باشد.
  چشم انداز :
در سال های آینده ، سپند قصد دارد محصولات جدیدتری را همگام با تکنولوژی روز به مشتریان خود ارائه دهد که ماموریت ما را بیش از پیش تقویت نماید ، تا بتوانیم کمک بیشتری به مشتریان خود جهت پیشبرد اهداف و پیشرفت کسب و کارشان در دنیای پر رقابت امروز ، نموده باشیم .