نرم افزار رستوران ، نرم افزار فست فود ، نرم افزار کافی شاپ ، سپند

راهکار مدیریت فودکورت ، آمیزه ای از 12 سال تجربه در صنعت تولید نرم افزارهای رستورانی و بررسی و تحلیل دقیق نحوه عملکرد انواع مجموعه های غذایی است . این راهکار، مدیریت مجموعه را قادر می سازد تا با مدیریت بهتر و دقیقتر غرفه ها ، از عملکرد فروش هر غرفه به لحظه مطلع گردد ، که این امر نهایتاً منجر به افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها در امر کنترل صندوق فروش غرفه ها خواهد شد .

ویژگی های فود کورت :
شرکت سپند به عنوان تولید کننده تخصصی نرم افزارهای رستورانی و با هدف تامین نیازهای خاص این صنعت ، راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات برای مجموعه های فود کورت ارائه نموده است ، در ارائه این راهکار تلاش شده تا ویژگی های خاص فود کورت به شرح ذیل مورد توجه قرار گیرد :
• حجم فروش بالا کل مجموعه .
• تنوع رستوران ها و محصولات .
• تنوع در مواد اولیه و کنترل انبار غرفه ها .
• مدیریت در لحظه و به روز فروش غرفه ها .
• تنوع مدل های تسویه فاکتورهای به صورت نقدی ، بانک، غیر نقدی و...
• سیاست های قیمت گذاری برای محصولات هر غرفه .

 

قابلیت های راهکار سپند ، برای فود کورت :

 گزارشات کنترلی:
با دریافت انواع گزارشات کنترلی در سطح فروش صندوق و انبار هر غرفه، ریسکها را کاهش داده . این گزارشات می تواند به صورت تفکیکی برای هر غرفه و یا به صورت تجمیعی از کل فود کورت مورد استفاده قرار گیرد و برای تعیین اثر بخشی سیاستهای فروش ، کنترل انبار غرفه ها و مغایرت گیری از دریافت و پرداختهای هر غرفه استفاده شوند .

 مدیریت غرفه های فود کورت:
در این راهکار ، هر کدام از غرفه های فود کورت به صورت کاملاً مجزا از یکدیگر اقدام به تعریف منوی غذایی خود نموده و به صورت مستقل از سرور مرکزی عملیات فروش را انجام می دهند و به محض ثبت فاکتور در نرم افزار فروش ، اطلاعات فاکتور به همراه کلیه جزئیات به سرور دفتر مرکزی انتقال می باید که برخی از ویژگی های بارز صندوق آن به شرح ذیل می باشد :
 ثبت سفارشات مشتری تنها با یک کلیک .
 چاپ خودکار سفارشات در محل های تولید غذای مربوطه .
 صدور انواع کارت های هدیه با شرایط انعطاف پذیر .
 امکان تعریف کارت وفاداری برای مشتریان .
 انجام مدل های متنوع تسویه یک فاکتور به صورت ، نقدی ، بانک ، غیر نقدی و ....
 اتصال به سیستم پیام کوتاه جهت ارسال پیام های تبلیغاتی .
 محیط کاملاً منطبق بر سیستم های لمسی .
 بستن صندوق تنها با یک کلیک .
 قابلیت تعریف و کنترل پیجرهای فراخوانی مشتری در نرم افزار .


 کنترل سیستمی بر فرآیند غرفه ها:
در این سیستم در سطوح مختلف اعم از دفتر مرکزی و غرفه ها میتوان برای هر کاربر حق دسترسی های مختلف در سطح عملیات تعریف نمود و امکان کنترل دریافت های صندوق فروش را به ریز هر تراکنش مشاهده کرد .


 گزارشات مدیریتی :
در قالب گزارشات ارائه شده در نرم افزارهای سپند می توان با نگاهی تحلیلی به اطلاعات فروش، به تحلیل روند کارکرد غرفه ها و ارزیابی عملکرد آنها پرداخت . این گزارشات ضمن تحلیل کارکرد فروش غرفه های فود کورت ، امکان مقایسه فروشها در سطح غرفه ها را برای مدیران مجموعه فراهم می نماید.


 راحتی کاربری:
در این سیستم همانند دیگر نرم افزارهای سپند از کنسول صندوق داری لمسی(POS) استفاده شده که کاربری آن بسیار آسان و روان می باشد و تمامی آیتم های آن به صورت لمسی طراحی شده و منطبق با انواع سخت افزارها با صفحه نمایش لمسی می باشد .